Logotyp Enteo
img1

Skuteczne wdrożenie systemu ERP wymaga doświadczenia

Wybierz ENTEO – partnera godnego polecenia

Kontakt
<br />
<b>Notice</b>:  Trying to access array offset on value of type bool in <b>/var/www/enteo_oprogramowanie/wp-content/themes/enteo-theme/page-subsite.php</b> on line <b>18</b><br />
01

O nas

Kim jesteśmy?

ENTEO Autoryzowany Partner enova365

Od około 20 lat specjalizujemy się we wdrożeniach systemów informatycznych do zarządzania przedsiębiorstwem oraz instytucją publiczną. Stanowimy zespół nie tyle informatyków co specjalistów, dla których informatyka stanowi tylko narzędzie dla tworzenia precyzyjnych i wygodnych rozwiązań dla naszych klientów.

Działamy na terenie całego kraju.

Nasza kadra

Projekty wdrożeniowe oraz serwisowe realizujemy w oparciu o zespoły posiadające różny zakres kompetencji:

Zespół analityków systemowych

Tworzą go specjaliści z wieloletnim doświadczeniem oraz praktykom wdrożeniową z zakresu systemu enova365  Setki zrealizowanych projektów wdrożeniowych daje komfort pracy z kompetentną kadrą z dużą wiedzą w zakresie systemu enova365

Zespół architektów systemowych

Posiadamy własny dział programistyczny. Tworzymy dedykowane rozwiązania dla specyficznych potrzeb naszych klientów. Są to indywidualne dodatki dla systemu enova365, a także aplikacje tworzone pod specyficzne potrzeby klienta.

Wśród naszych realizacji, dedykowanych systemów, zintegrowanych z enova365  znajdują się:

  • program Audycje oraz Reklama Radiowa stworzone dla potrzeb rozgłośni radiowych publicznych oraz komercyjnych,
  • system Scaneo dla enova365, umożliwiający skanowanie kodów produktów czy środków trwałych za pomocą urządzanie typu smartphone oraz zaczytywania tych danych do enova365,
  • system do ewidencji i zarządzania danymi przestrzeni funeralnej.
  1. ol
  2. ol

Zespół inżynierów w zakresie infrastruktury oraz bezpieczeństwa IT

Zespół wsparcia bezpośredniego

Tworzymy rozwiązania dla wymagających.

Jako Autoryzowany Partner enova365 zajmujemy się sprzedażą, projektowaniem, wdrażaniem i serwisowaniem systemów ERP, CRM, Workflow i BI. Ponad 10 – letnie praca w zakresie wdrożeń oraz obsługi serwisowej systemu enova365 daje klientom gwarancję współpracy z profesjonalnym i doświadczonym zespołem inżynierów.

Rozwiązania, które oferujemy mają charakter kompleksowy zarówno pod względem oprogramowania jak i związanych z nim usług (doradzamy w wyborze, wdrażamy, prowadzimy szkolenia, konsultacje i audyty). Opracowaliśmy wiele modułów dodatkowych do systemu enova365, dostosowanych do unikalnych potrzeb Klienta.

Profesjonalne podejście do obsługi klienta

Obsługujemy firmy z różnych branż, wielkości, charakterów działalności. Usługi wdrożeniowe i serwisowe świadczymy w formie bezpośrednich wizyt w siedzibie klienta jak i poprzez zdalny serwis czy telekonferencje.

Dla naszych klientów udostępniamy Panel Klienta, poprzez który dokonywana jest rejestracja zleceń serwisowych oraz proces ich realizacji i rozliczeń.

KONTAKT

Chętnie odpowiemy na Twoje pytania

ENTEO Sp. z o.o.

ul. Toruńska 155/328, Bydgoszcz

ENTEO Oddział Warszawa

  • (22) 465 93 62

ENTEO Oddział Poznań

  • (61) 668 20 70

ENTEO Oddział Łódź

  • (42) 239 03 05

ENTEO  Oddział Katowice

  • (32) 445 09 07

Formularz kontaktowy


Dział handlowy

[email protected]

Dział wdrożeń

[email protected]